همکاری در فروش پین فایل 3 09397465497 09397465497 اگر وسایل دارید برای فروش ما وسایل شما را در این سایت میفروشم وبرای شما کسب درآمد می شودلطفا با مدیریت این کانال در ارتباط باشید 09397465497 حاجیان توجه توجه توجه لطفا قبل از خرید با مدیریت سایت در مورد قیمت ها و توضیحات تماس بگیرید و جهت خرید لطفا واریز مبلغ به این شماره کارت واریز نماید 5058011212482142 بنام حسین حاجیان شماره 09397465497 حاجیان آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس حاجیان استخراج طلااز قطعات کامپیوتر و بردموبایل سرمایه خریدازشما استخراج از ما 09397465497 حاجیان09397465497 بزرگترین فروشگاه فروش مهره مار برنجی و دایره ای و خر مهره و ناموس کفتار و خر مهره اصل با ضمانت نامه و شناسنامه دار09397465497 حاجیان فروش سی دی آموزش استخراج طلا و نقره و پالادیوم از 0 درصد تا 100درصد آموزش میدهیم با پشتیبانی 24ساعته توسط مهندس حسین حاجیان09397465497 حاجیان ساخت فروشگاه آنلاین توسط مهندس حسین حاجیان09397465497 حاجیان به بزرگترین فروشگاه آنلاین مهره مار و ناموس کفتار خوش آمدید (به مدیریت حسین حاجیان) - فروش مهره مار اصل

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

فروش مهره مار اصل


فروش مهره مار اصل


قيمت 450000ريال

فروش مهره مار اصل
فروش مهره مار اصل

فروش مهره مار اصل

 

حتما شما هم تا کنون حرف و حدیث های زیادی در مورد مهره مار شنیدید و شاید یکی از افرادی باشید که در پی کنجکاوی و جستجوی مطلب در مورد مهره مار به صورت اتفاقی وارد این سایت شده اید

با توجه به سابقه چندین ساله در زمینه مار گیری و مهره مار و علوم غریبه سعی کرده ایم کامل ترین منبع و مرجع برای کسب اطلاعات در مورد مهره مار و علوم غریبه باشیم ، پس تا انتهای مطالب با ما باشید تا تمامی سوالات شما را پاسخ دهیم .

قبل از هر کاری سعی می کنیم سوالات متداول که طی ۱۵ سال تجربه توسط مشتریان بار ها و بار ها تکرار شده را مطرح کنیم و جواب آنها را به صورت کامل و واضح و به صورت عامیانه توصیف کنیم

متداول ترین سوالات بازدید کنندگان و خریداران طی چند سال اخیر :

از کجا بفهمیم مهره مار ها اصل هستند و روش تست مهره مار چطوری هست ؟

اثرش چند روزه مشخص می شود ؟

آیا مطالبی که در مورد مهره مار گفته می شود حقیقت دارد ؟

کارایی مهره مار چیست و در کل به چه دردی می خورد ؟

آیا مهره مار دعا دارد ؟ دعای مهره مار چیست ؟

شنیده ام مهره مار خیلی گران قیمت است و قیمت آن به چندین میلیون می رسد ؟

پیدا کردن مهره مار کار خیلی دشواری هست شما چگونه تهیه کرده اید ؟

اگر نتیجه نگرفتیم یا اصل نبود چطور باید پس بدیم ؟

و و و …..

 

پاسخ تمامی سوالات بالا در زیر به صورت کامل توضیح داده شده است :

تا کنون چندین روش تست برای شناسایی مهره مار اصل یافت شده ولی متاسفانه هیچ کدام دقیق یا عملی نیست . به گفته ی بعضی ها مهره مار اصل در داخل سرکه به هم نزدیک می شوند !!! بله کاملا صحیح است ولی این اتفاق برای مهره مار های تقلبی هم می افتد . برای امتحان می توانید ۲ تکه استخوان به اندازه مهره مار داخل سرکه بیاندازید ، خواهید دید که حتی ۲ تکه استخوان بی ارزش نیز به سمت هم حرکت می کنند که دلیل آن واکنش شیمیایی سرکه می باشد . منطقی ترین و مطمئن ترین راه برای تست مهره مار ، استفاده از مهره ی مار است . مهره مار اصل تحت هر شرایطی حداقل ۱ روزه و حداکثر ۴۰ روزه ( بستگی به مغناطیس بدن شخص دارد ) اثرات خودش را نشان خواهد داد . این بدان مفهوم است که شخص استفاده کننده از مهره مار طی مدت حداکثر ۴۰ روز اثراتی از مهره ی مار خواهد دید که خود متوجه تاثیر مثبت مهره مار شود .

 

زمان شروع به کار مهره مار بستگی به سیستم مغناطیسی بدن افراد دارد و از ۱ روز تا ۴۰ روز متغیر است . یعنی در بعضی افراد در همان چند روز اول و در برخی تا ۲۰ روز و در عده ی کمی تا ۳۵ الی ۴۰ روز زمان نیاز دارد تا شروع به کار کند

 

و اما در مورد صحت مطالبی که در مورد مهره مار نوشته شده باید بدانید که کار مهره مار در کل جذب انرژی مثبت اطراف و انتقال این انرژی های به شخص می باشد که این انرژی ها باعث رخ دادن اتفاقات خوب در زندگی شخص می شود که شامل افزایش برکت و رزق و روزی ، گشایش کار ، ایجاد مهر و محبت ، بخت گشایی ، جذابیت ، آرامش و اعتماد به نفس و همچنین محبوب شدن بین دوستان و اقوام و چند مورد دیگر می باشد . اثرات فوق برای شخص استفاده کننده کاملا قابل لمس و مشاهده خواهد بود ولی متاسفانه در بعضی از سایت های اینترنتی مهره مار را جسمی معجزه گر معرفی کرده اند ، باید بدانیم که معجزه فقط مختص خدای متعال می باشد و مهره مار در برخی مسائل با انرژی مثبت فراوانی که دارد به کمک شخص آمده و در زندگی او تغییرات بسیار زیبایی ایجاد می نماید .

 

و اما در مورد دعای مهره مار . منظور از دعای مهره مار ، به نام زدن و یا به اصطلاح عقد کردن آن است . که به کمک یک دعا مهره ی مار به نام شخص زده می شود تا به اصطلاح عامیانه صاحب خودش را بشناسد و بتواند انرژی مثبت خود را به صاحبش انتقال دهد .

 

همچنین قیمت های گوناگون مهره مار شاید سوالاتی در ذهن شما ایجاد کند که سعی می کنیم درزیر توضیحاتی درباره آن بدهیم

طبق گفته های افراد کهنسال پیدا کردن مهره مار کار بسیار دشواری است و قیمت آن بسیار بیشتر از چیزی است که بتوان به راحتی خرید کرد . این حرف تقریبا تا چند سال پیش تا حدودی صحت داشت ولی اکنون اینطور نیست به عنوان مثال در نظر بگیرید چهل سال پیش سفر به هندوستان کاری بسیار دشوار و هزینه بری بود و می توان گفت برای اکثر افراد غیر ممکن بود ، همچنین در کشور هندوستان نیز کسی به فکر جمع آوری و فروش مهره مار و کسب درآمد از این طریق نبود و در نتیجه این امر باعث شده بود مهره ی مار به یک جسم بسیارنایاب و گران قیمت تبدیل شود . ولی اکنون جمع آوری مهره مار در هندوستان به یک تجارت و به یک شغل ثابت تبدیل شده است و افراد بسیاری در این زمینه مشغول به کار و کسب در آمد هستند از این رو به دست آوردن مهره مار به سختی گذشته نیست و به راحتی می توان آن را تهیه کرد .

 

اطمینان از اصالت محصول و ضمانت محصول :

متاسفانه شرایط فضای مجازی به گونه ای می باشد که شاید خریدار نتواند به راحتی به فروشگاه اینترنتی اطمینان داشته باشد . این اطمینان بایستی از سمت فروشگاه به طور کامل و واضح برای شما مشخص گردد تا بتوانید با خیال آسوده کالای مورد نظر خود را خرید نمایید . برای همین یک ضمانت نامه ی کتبی به همراه اجناس ارسال می شود تا با خیال آسوده تر بتوانید خرید نمایید . همچنین در نظر داشته باشید کسب اعتبار از دید خریدار و رضایت ایشان و همچنین با هدف پر رنگ تر کردن سابقه ی چندین ساله تلاش می کنیم تا قول عودت مبلغ یا تعویض کالا از دید شما بسیار با ارزش تر از ضمانت نامه ی ارسالی باشد . همچنین سابقه ی درخشان چندین ساله ی ما بسیار با ارزش تر از آن است که اجازه دهیم حتی یک مشتری از ما ناراضی باشد پس با خیال آسوده خرید نمایید و در صورتی که نیاز به توضیحات کامل تر و کسب اطمینان بیشتر دارید با ما تماس بگیرید .

 

ضمانت مربوط به کالاهی ارسالی بر اساس رضایت مشتری می باشد ، یعنی چنانچه خریدار بعد از گذشت مدت حداکثر ۴۰ روز نتوانست نتیجه ی مطلوب را از مهره مار بگیرد به درخواست وی مهره مار ها تعویض شده و یا پس گرفته می شود و هزینه ی آن بازگردانده می شود . دلیل این ضمانت نامه اطمینان ما از اصل بودن اجناس ارسالی می باشد .

 

مهره مار انواع مختلفی دارد که بهترین و قوی ترین آنها مهره مار هندی شاه کبری می باشد و پس از آن مهره مار زنگی و افعی در رده ی پایین تری قرار دارند .

 

روش تشخیص مهره مار ایرانی و هندی کار دشواری نیست و میتوان با یک نگاه متوجه شد که آیا مهره مار ایرانی است یا هندی ، که در زیر به طور مختصر توضیح می دهیم

 

مهره مار های رایج در بازار که به وفور یافت می شوند به اندازه ی یک عدس یا لپه می باشند که مهره مار ایرانی نام دارند . قدرت این مهره مار ها خیلی کم بوده و یا هیچ قدرتی ندارند و ارزش مالی آنها مابین ۲ الی ۵ هزار تومان می باشد ولی متاسفانه برخی افراد مهره مار ایرانی را به جای مهره مار هندی و با قیمت چندین برابر مهره مار هندی به فروش می رسانند . بدیهی است که این نوع مهره مار ها انرژی مثبتی نداشته و هیچ اثر مثبتی در زندگی شخص ایجاد نخواهند کرد .

اندازه مهره مار هندی اصل تقریبا هم اندازه ی ناخن انگشت شصت یک مرد بالغ می باشد و با یک نگاه می توان تشخیص داد که آیا مهره مار هندی است یا ایرانی . اندازه مهره مار هندی تقریبا ۱۰ الی ۱۵ برابر مهره مار ایرانی می باشد .

 

برخی از کارهایی که مهره مار به کمک انرژی مثبت خود می تواند انجام دهد عبارت اند از :

رونق کسب و کار / بهتر شدن رزق و روزی / ایجاد مهر و محبت مابین زوجین / بخت گشایی / جذابیت / محبوبیت در بین اقوام و دوستان /  زبان بندی / کار کشایی / اعتماد به نفس / آرامش و …

آرامش و …

مهره مار
مهره-مار
مهره مار
مهره-مار-1
مهره مار
مهره-مار2
مهره مار
مهره-مار3
پشتیبانی توسط مهندس حسین حاجیان | طراحی قالب توسط مهندس حسین حاجیان 09397465497
حاجیان حاجیان

دریافت کد نظر سنجی وبلاگ و سايت

.

.


get 09397465497 09397465497