همکاری در فروش پین فایل 3 09397465497 09397465497 اگر وسایل دارید برای فروش ما وسایل شما را در این سایت میفروشم وبرای شما کسب درآمد می شودلطفا با مدیریت این کانال در ارتباط باشید 09397465497 حاجیان توجه توجه توجه لطفا قبل از خرید با مدیریت سایت در مورد قیمت ها و توضیحات تماس بگیرید و جهت خرید لطفا واریز مبلغ به این شماره کارت واریز نماید 5058011212482142 بنام حسین حاجیان شماره 09397465497 حاجیان آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس حاجیان استخراج طلااز قطعات کامپیوتر و بردموبایل سرمایه خریدازشما استخراج از ما 09397465497 حاجیان09397465497 بزرگترین فروشگاه فروش مهره مار برنجی و دایره ای و خر مهره و ناموس کفتار و خر مهره اصل با ضمانت نامه و شناسنامه دار09397465497 حاجیان فروش سی دی آموزش استخراج طلا و نقره و پالادیوم از 0 درصد تا 100درصد آموزش میدهیم با پشتیبانی 24ساعته توسط مهندس حسین حاجیان09397465497 حاجیان ساخت فروشگاه آنلاین توسط مهندس حسین حاجیان09397465497 حاجیان به بزرگترین فروشگاه آنلاین مهره مار و ناموس کفتار خوش آمدید (به مدیریت حسین حاجیان) - فروش ناموس کفتار اصل پاکستان با ضمانت نامه و شناسنامه دار

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

فروش ناموس کفتار اصل پاکستان با ضمانت نامه و شناسنامه دار


فروش ناموس کفتار اصل پاکستان با ضمانت نامه و شناسنامه دار
قيمت 6000000ريال

فروش ناموس کفتار اصل پاکستان با ضمانت نامه و شناسنامه دار
فروش ناموس کفتار اصل پاکستان با ضمانت نامه و شناسنامه دار

فروش ناموس کفتار اصل پاکستان با ضمانت نامه و شناسنامه دار

طلسم ناموس کفتار را به اسم فرج کفتار هم می‌شناسند. در واقع  آلت زنانه کفتار را بعد از شکار از تنش  جدا می‌کنند. البته ساده نیست. یک سری مراحل خیلی‌خیلی حساس برای خشک کردن داره. این کار آدم خودش را می‌خواد...
زیست بوم:قدیم‌ها رمال‌ها برو بیایی داشتند. بازکردن سرکتاب جزو جدانشدنی زندگی گروهی از مردم بود. بعدها که سطح سواد عمومی بالاتر رفت، بسیاری تصور کردند که رمالی و خرافات برای همیشه از سطح جامعه دور می‌شود. تصور اشتباهی که هیچ وقت شکل واقعی به خود نگرفت.در واقع خرافات مثل انرژی، هیچ وقت از بین نرفت، بلکه از شکلی به شکل دیگر تغییر کرد. زندگی که مدرن شد، فالگیرها جانشین رمال‌ها شدند و حتی کمی بعد پای خرافات هم به سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی کشیده شد. حالا و در دوره‌ای که به عصر ربات‌ها و کامپیوتر معروف است، به‌جای آنکه مجبور باشی، راهی دور را طی کنی و برای گرفتن نوشته‌های مختلف و جوشانده‌های چندش‌آوری مثل ناخن گرگ، پوست سیر و موی گربه از کوچه پس‌کوچه‌‎های تنگ رد شوی، با یک کلیک در برخی از سا‌یت‌های اینترنتی می‌توانی وسایل عجیب‌تری بخری.فروش ناموس کفتار با ضمانت نامه کتبی!

ناموس کفتار فقط ظرف نمی‌شورد!
«اگر تا به‌حال ناموس کفتار به گوشتان نخورده، از دنیا عقبید». این را مدیر یکی از سایت‌های اینترنتی فروش وسایل جادو می‌گوید. «ا.م» که به قول خودش مدت زیادی است درعرصه فروش محصولات خاص فعالیت می‌کند، می‌گوید:«طلسم ناموس کفتار را به اسم فرج کفتار هم می‌شناسند. در واقع  آلت زنانه کفتار را بعد از شکار از تنش  جدا می‌کنند. البته ساده نیست. یک سری مراحل خیلی‌خیلی حساس برای خشک کردن داره. این کار آدم خودش را می‌خواد، یعنی کار هر کسی نیست. در این چند سالی که این محصول را می‌فروشم، مشتری زیادی دارم. محصولی که مشکلات رو حل می‌کنه و باعث بهتر شدن روابط اجتماعی، آرامش، بهبود روابط زناشویی و حل اختلافات خانوادگی می‌شه. اینطور بگم که فقط ظرف نمی‌شوره»!!!

او درحالی درباره خواص ناموس کفتار صحبت می‌کند که می‌گوید، هیچ استفاده‌ای از این محصول نداشته است، با این حال معتقد است، قیمت محصولی که حریف همه مشکلات آدم می‌شود، نباید کم باشد: «قیمت‌ها متفاوته، اما موقع خرید باید حتماً به اصل بودن و ضمانتنامه کتبی محصول توجه کنید! خود من محصول اصل را با ضمانت‌نامه کتبی 210 هزارتومان می‌فروشم».

البته تنها ناموس کفتار نیست. برخی هم به دنبال مهره مارند تا به وسیله آن مشکلاتشان را حل کنند. «س.م» که مدعی است، در کار فروش مهره مار ید طولایی دارد، می‌گوید: «اگه مهره مار واقعی پیدا شه، حدود چهل میلیون تومان می‌ارزه. همیشه توجه داشته باشید که مهره‌هایی عمل می‌کنند که از دو ماری که با هم جفت‌گیری کرده‌اند، به‌دست آید. به‌فرض اگر شما وارد مکانی شوید که جای جفت‌گیری مارها بوده، مهره مار بسیار است، ولی نمی‌توان تشخیص داد که کدام اینها با هم جفته. پس باید هنگام جفت‌گیری مار حضور داشته باشید و دو مهره را بردارید»!! او معتقد است که خیلی‌ها حاضرند برای خرید مهره مار پول زیادی بپردازند: «خیلی‌ها ایمیل و شماره تلفن می‌ذارن و می‌گن که حاضرن با هر قیمتی شده مهره مار گیرشون بیاد».

خرافات نباشه، ابر قدقد مهره فروش گرسنه می‌مونه
هرچند که خرافات همیشه طرفداران خودش را دارد، اما در نقطه مقابل عده‌ای هم هستند که مخالف سرسخت جادو و طلسم‌اند.یکی از کاربران اینترنتی زیر پست فروش ناموس کفتار در یکی از سایت‌ها نوشته‌ است: «خدای من، ما نسبت به 200 سال گذشته هیچ تغییری نکردیم. فقط اون موقع باید برای خریدن این وسایل می‌رفتی بازار سد اسمال، اما  الان اینترنتی می‌خری! به قول مادربزرگم، اگه خرافاتی نباشه، ابرقدقد مهره‌فروش گرسنه می‌مونه». کاربر دیگری هم نوشته: 
«اگر برای حل مشکلات و رسیدن به خواسته‌هاتون فکر می‌کنید، ناموس کفتار کاری انجام می‌ده، پس به این هم فکر کنید که آفریننده کفتار خداست. اگر دست به دامان خدا شید، بهتر و زودتر به خواسته‌تون برسید.

پشتیبانی توسط مهندس حسین حاجیان | طراحی قالب توسط مهندس حسین حاجیان 09397465497
حاجیان حاجیان

دریافت کد نظر سنجی وبلاگ و سايت

.

.


get 09397465497 09397465497