4kia.ir 09397465497 همکاری در فروش پین فایل 3 09397465497 09397465497 اگر وسایل دارید برای فروش ما وسایل شما را در این سایت میفروشم وبرای شما کسب درآمد می شودلطفا با مدیریت این کانال در ارتباط باشید 09397465497 حاجیان توجه توجه توجه لطفا قبل از خرید با مدیریت سایت در مورد قیمت ها و توضیحات تماس بگیرید و جهت خرید لطفا واریز مبلغ به این شماره کارت واریز نماید 5058011212482142 بنام حسین حاجیان شماره 09397465497 حاجیان آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس حاجیان استخراج طلااز قطعات کامپیوتر و بردموبایل سرمایه خریدازشما استخراج از ما 09397465497 حاجیان09397465497 بزرگترین فروشگاه فروش مهره مار برنجی و دایره ای و خر مهره و ناموس کفتار و خر مهره اصل با ضمانت نامه و شناسنامه دار09397465497 حاجیان فروش سی دی آموزش استخراج طلا و نقره و پالادیوم از 0 درصد تا 100درصد آموزش میدهیم با پشتیبانی 24ساعته توسط مهندس حسین حاجیان09397465497 حاجیان ساخت فروشگاه آنلاین توسط مهندس حسین حاجیان09397465497 حاجیان به بزرگترین فروشگاه آنلاین مهره مار و ناموس کفتار خوش آمدید (به مدیریت حسین حاجیان) - فروش مهره مار فقط نوع مار فرق دارد

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

فروش مهره مار فقط نوع مار فرق دارد


فروش مهره مار فقط نوع مارش فرق دارد
قيمت 150000ريال

فروش مهره مار فقط نوع مار فرق دارد
فروش مهره مار فقط نوع مار فرق دارد
مهره مار اصل

شفاف سازی مهره مار:
خرید مهره مار اصل طبیعی
مهره مار اصل هندی شاه کبری به شرط اصل بودن و ضمانت 100%
% برای دریافت اطلاعات بیشتر و کارایی مهره مار با شماره 09397465497 تماس بگیرید %

 

در اینجا قصد بر این داریم توضیحاتی در مورد مهره مار و نحوه به وجود آمدن مهره مار و سوالاتی که بیشتر ذهن کاربران را مشغول کرده را پاسخ داده و اصالت مهره مار را شفاف سازی کنیم.

مار حیوانی است از خانواده خزندگان که با وجود نداشتن دست و پا براحتی و با سرعت بالا میتواند حرکت کند،که علت اصلی این تند و خیز بودن مار بدنی نرم و ستون مهره های پیچ در پیچ میباشد، که این امکان را به این حیوان میدهد .

شاید بیشتر افراد مار را حیوانی خطرناک و برای اکثر موجودات زنده مرگبار بدانند ، این تفکر شاید تا حدودی درست باشد ولی فوایدی که این حیوان دارد  درصد بیشتری از این خطرناک بودنش را کاسته است.

فواید مار:

گوشت این حیوان یا روغنی که از حیوان بدست می آید درمان بسیاری از بیماری های ناعلاج میباشد که از زمان های بسیار قدیم تا به الان مورد تایید اشخاص و بین مردم مرسوم بوده است.

ولی بحث اصلی که در اینجا مطرح میشود  کلمه ای به نام مهره مار است،مهره مار چیست؟،آیا مهره مار وجود دارد ، آیا این مهره مار ها واقعا اصلی هستند و بیشتر سوالاتی که ذهن کاربران را نسبت به این مهره ها مشغول کرده است.

در پست بعدی مطابی در مورد مهره مار و نحوه به دست آوردن مهره مار و اصالت مهره مار توضیحات تکمیلی ارائه خواهد شد.

 

 

قبل از اینکه در مورد مهره مار توضیح دهیم به چند مورد از سوالات متداول شما عزیزان به زبان عامیانه پاسخ می دهیم تا شبهات مربوط به مهره مار رفع شود.

(1) مهره مار چیست و یک توضیح مختصر در مورد کارایی ها آن ؟

(2) چطور بفهمیم که مهره مار اصل است یا نه ؟

(3) مهره مار چند نوع است ؟

(4) چه تضمینی هست تا مطمئن باشیم مهره مار اصل است ؟

(5) در صورتی که بخواهیم مهره مار را پس بگیرید چه تضمینی هست که این کار را انجام دهید ؟

(6) آیا مهره مار برای بهتر شدن کسب و کار و روزی هم به کار میرود ؟

(7) آیا مهره مار برای گشایش بخت و همچنین بهتر شدن رابطه بین زن و شوهر کارایی دارد ؟

(8) دعای مهره مار چیست و آیا به همراه مهره مار دعا نیز ارسال خواهد شد ؟

(9) محتویات داخل بسته پستی مهره مار چه چیزهایی خواهد بود ؟

(10) آیا روی بسته پستی نامی از مهره مار برده شده است ؟
جواب سوالات بالا :

(1) به زبان ساده مهره مار مانند آهن ربا عمل می کند ، آهن ربا آهن را جذب می کند و با چشم قابل مشاهده است مهره مار نیز انرژی های مثبت اطراف شما را جذب می کند و آنرا به نزدیکترین شخصی که در اطراف آن وجود دارد ( صاحب مهره مار ) انتقال می دهد با این تفاوت که این انرژی ها قابل مشاهده نیستند و به شدت قابل لمس می باشند .

(2) روش های زیادی در اینترنت برای تست اصل بودن مهره مار معرفی شده که معروف ترین آن انداختن مهره مار ها در سرکه است که بعد از مدتی مهره مار ها به هم نزدیک میشوند !!! این روش خرافات محض است ! چرا ؟ می توانید امتحان کنید ، 2 تکه سنگ را داخل سرکه بیندازید و ببینید که 2 تکه سنگ بی ارزش به هم نزدیک می شوند . بهترین روش برای تست اصالت مهره مار گذشت زمان است ! مهره مار اولین اثر خود را بین 1 هفته الی چهل روز نشان خواهد داد و شما کاملا متوجه اثر آن شده و حیرت زده خواهید شد . یعنی اگر حداکثر چهل روز از داشتن مهره مار گذشت و شما نتیجه ای نگرفتید مطمئن باشید مهره ماری که دارید اصل نیست و یا ذکر مخصوص آن به درستی روی آن خوانده نشده است .

(3) در جهان 3 نوع مهره مار وجود دارد : 1 – مهره مار آبزی2 – مهره مار هندی3 – مهره مار هندی شبرنگ . نوع اول که تقریبا در 99 درصد فروشگاه ها موجود است هیچ اثری نداشته و صرفا جنبه نمایشی دارد ، کارایی نوع دوم و سوم که از قدرت زیادی برخوردار است در پایین توضیح داده خواهد شد که فروشگاه ما نوع دوم مهره مار که همان مهره مار هندی شاه کبری را پیشنهاد میکند.

(4) مهره مار نوع دوم و سوم موجود در این سایت با ضمانت نامه ی کتبی معتبر و با برچسب مخصوص اورجینال برای شما ارسال خواهد شد که در آن شماره سریال مربوط به مهره مار خریداری شده و مهر رسمی شرکت وجود دارد . در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با شماره تماس ثابت و موبایل که بر روی فاکتور درج شده تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به آدرس موجود بر روی فاکتور مراجعه نمایید .

(5) ما در زمینه مهره مار و فروش آن تجربه چندین ساله داریم و طی این چند سال جلب رضایت خریداران از اهداف اصلی ما بوده است پس هیچ وقت با ناراضی کردن شما خریدار محترم ، تجربه و اعتماد چندین ساله مان را زیر سوال نخواهیم برد پس در صورتی که کوچک ترین ابهامی در مورد کارایی مهره مار خریداری شده داشته باشید می توانید به صورت تلفنی و یا حضوری مبلغ پرداخت شده را دریافت نمایید.

(6) بله کاملا ، یکی از مهمترین فواید استفاده از مهره مار رونق کسب و کار و بیشتر شدن روزی می باشد

(7) مهره مار به گشایش بخت و آشتی زن و شوهر معروف است همچنین برای بالا بردن اعتماد به نفس ، جذابیت ، زبان بندی اطرافیان ، آرامش قلبی و چندین مورد دیگر به کار می رود .

(8) مهره مار چند نوع دعا دارد که مهمترین عامل در جوابدهی مهره مار به حساب می آید . دعای اول زمانی خوانده می شود که دو مهره از دو مار نر و ماده گرفته می شود و بلا فاصله باید خوانده شود که این دعا توسط درویشی که این کار را انجام می دهد بر روی آن خوانده شده است . دعای دوم مربوط به نوع کاری است که می خواهید مهره مار برای شما انجام دهد مانند : بخت گشایی ، خوش شانسی ، رونق روزی و … که معمولا تمامی این موارد بر روی مهره ها خوانده می شود . دعای سوم و آخرین دعا همان دعایی است که توسط آن مهره مار به اسم شما زده می شود که داشتن نام پدر در این دعا الزامی می باشد .

(9) بسته ی پستی شامل : یک جفت مهره مار ، یک جفت مهر گیاه و یک عدد نیش مار + آویز گردنی با جنس فوم (چرم مصنوعی) می باشد  و ضمانت نامه کتبی . توجه داشته باشید که تنها چیزی که در اینجا مهم است فقط و فقط مهره مار است . 2 عدد مهر گیاه و نیش مار حالت تزئنی دارند و اثر آنها خنثی می باشد .

(10) به دلیل حفظ حریم شخصی خریداران ، مهره مار با نام دیگری برای شما ارسال خواهد شد تا فردی از مشخصات داخل بسته ی پستی اطلاعی نداشته باشد.
مهره مار چیست؟

هنگام جفت گیری مارها از هر کدام یک از مارها یک جسم ژله مانندی ترشح میشود که در همان چند ثانیه اول حالت این ژله ها تبدیل به یک جسم سفت میشود که به آن جسم یا سنگها مهره مار گفته میشود.

مهره ماری که از مار نر ترشح میشود (آکو) و مهره ای که از مار ماده ترشح میشود (وادا) نام دارد.

پیشینه و پیدایش مهره مار به سالیان سال ها برمیگرددکه در کشور هندوستان مارگیران هنگام جفت گیری مارها این مهره ها را جمع آوری میکردند و به نزد پادشاهان و شاهزادگان می بردند ، که به مرور زمان با گسترش علم متافیزیک و علوم غریبه جمع آوری و فروش مهره مار به یک سنت و آئین در هندوستان تبدیل شده است.

پادشاهان هندی از مهره مار به خاطر قدرت افسونگری بالا و ایجاد اعتماد به نفس فوق العاده و برای پیروزی در جنگها استفاده میکردند.

از زمان های قدیم مهره مار وجود داشته و هست ولی چون در آن زمان بدست آوردن مهره مار کار بسیار دشواری بود در نتیجه با قیمت های بالاتری بفروش میرسید.

h1

 

=====================================================
%در صورت درخواست مشتری طلسم فلزی مخصوص با تخفیف ویژه ارسال می گردد %

شماره تماس جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر09397465497
پشتیبانی توسط مهندس حسین حاجیان | طراحی قالب توسط مهندس حسین حاجیان 09397465497
حاجیان حاجیان

دریافت کد نظر سنجی وبلاگ و سايت

.

.


get 09397465497 09397465497 09397465497 09397465497
بیگانه (آلبر کامو) ترجمه جلال آل احمد

بیگانه (آلبر کامو) ترجمه جلال آل احمد

بیگانه (L Eacute;tranger) رمانی نوشته آلبر کامو نویسنده فرانسوی در سال ۱۹۴۲ است. مضمون و چشم zwnj;انداز آن اغلب به عنوان نمونه ای از فلسفه پوچ-انگار و اگزیستانسیالیسم ذکر می zwnj;شود. گرچه خود کامو مورد دوم را رد می zwnj;کند. نام شخصیت اصلی این کتاب مورسو است، یک فرانسوی-الجزایری ...

دریافت فایل
گزارش کارآموزی امور مربوط به حسابداری شركت  پيمانكاری

گزارش کارآموزی امور مربوط به حسابداری شركت پيمانكاری

گزارش کارآموزی امور مربوط به حسابداری شركت پيمانكاری مشخصات فایل گزارش: فرمت: وورد، Word تایپ شده( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحات: 37 صفحه کیفیت: بسیار عالی با ارائه این گزارش کارآموزی به استاد راهنمای خود قطعا نمره 20 را کسب خواهید کرد. ما این مورد را به شما ...

دریافت فایل
کتاب بخواهید تا به شما داده شود نوشته استر هیکس PDF(نسخه کامل و با کیفیت)

کتاب بخواهید تا به شما داده شود نوشته استر هیکس PDF(نسخه کامل و با کیفیت)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- مطالب مشابه کناب آیین زندگی کتاب آیین دوستیابی ...

دریافت فایل
سلامتی روحی با یوگا ؛ درخانه ، سرکار وحتی در روابط جنسی

سلامتی روحی با یوگا ؛ درخانه ، سرکار وحتی در روابط جنسی

یوگا از چین باستان تا کشورهای تراز اول اروپایی در حال انجام بوده و نتایج فوق العاده کاربردی و قابل لمسی داشته که سلامتی عمومی بدن را در کنار افزایش بیشتر طول عمر را به دنبال داشته است..؛ توصیه میکنم این فایل آموزشی را با تصاویر شفاف و راحت را برای مطالعه و عمل کردن انتخاب ...

دریافت فایل
آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید جامع جهت درآمدزایی

آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید جامع جهت درآمدزایی

دنیای فردا همش دیجیتالی=کامپیوتر=لپتاپ=گوشی هوشمند هستش% همه مشاغل نیازمند دنیای دیجیتال هستن؛ حالا که sharpکرونا ماندگار شده دیگه خیلی کاربردی تر خواهد بود!!!! یعنی درآمد این فایل آموزشی از چهارسال تحصیلات دانشگاهی بیشتره!!! اونم در زمان خیلی کمتر از مدت لیسانس!!!! دیگه چی بگم؟؟؟ ...

دریافت فایل
کتاب مقدس (مژده برای عصر جدید)

کتاب مقدس (مژده برای عصر جدید)

کتاب مقدس (The Bible) اشاره به مجموعه کتاب zwnj;های مقدس مسیحیان و یهودیان دارد. کتاب مقدس مسیحیان، به دو بخش عهد عتیق و عهد جدید تقسیم می zwnj;شود که شامل ۶۶ کتاب معتبر است. عهد عتیق از ۳۹ کتاب و عهد جدید از ۲۷ کتاب تشکیل شده zwnj;است. هر بخش از تورات عهد عتیق را یک سِفر و ...

دریافت فایل
دانلود 130 فرم دادسرا

دانلود 130 فرم دادسرا

مجموعه 130 فرم دادسرا به صورت word قابل ویرایش به صورت تفکیک موضوعی از جمله فرم های موجود: - فرم قرار اناطه - فرم قرار منع تعقیب و ترک تعقیب - فرم قرار توقف تحقیقات و منع تعقیب - فرم ابقاء قرار بازداشت موقت - فرم قرار تخفیف تامین - تبدیل به التزام - فرم قرار تخفیف تامین - تبدیل به ...

دریافت فایل
شازده کوچولو

شازده کوچولو

شازده کوچولو یا شهریار کوچولو یا شاهزاده کوچولو (Le Petit Prince) داستانی اثر آنتوان دو سنت اگزوپری است که نخستین بار در سپتامبر سال ۱۹۴۳ در نیویورک منتشر شد. در این داستان سنت اگزوپری به شیوه zwnj;ای سورئالیستی به بیان فلسفه خود از دوست داشتن و عشق و هستی می zwnj;پردازد. طی این ...

دریافت فایل
سینوهه، پزشک مخصوص فرعون  (ترجمه ذبیح الله منصوری)

سینوهه، پزشک مخصوص فرعون (ترجمه ذبیح الله منصوری)

سینوهه نام زندگه نامه ای تاریخی است که به قلم میکا والتاری نویسندهٔ فنلاندی در سال ۱۹۴۵ نگاشته شده zwnj;است. این کتاب که مهمترین اثر نویسنده است، که از در آمیختن تخیل نویسنده و وقایع دوران فرعون آخناتون و آغاز سلطنت فرعون هورم هپ نوشته شده zwnj;است. فیلمی هالیوودی نیز بر اساس ...

دریافت فایل
کتاب قوانین جهان هستی

کتاب قوانین جهان هستی

قوانین جهان هستی همه ما در خانه خود قوانینی را وضع کرده ایم و همه افراد خانواده موظف به رعایت کردن و احترام گذاشتن به این قوانین هستند. در محله و شهر ما نیز قوانینی حاکم است در هر کشوری قوانین مختلفی وجود دارد و مردم آن شهر یا کشور موظف به رعایت آن قوانین هستند. اگر کسی از ...

دریافت فایل
گزارش کارآموزی آموزشکده چمران گرگان رشته حسابداری

گزارش کارآموزی آموزشکده چمران گرگان رشته حسابداری

گزارش کارآموزی آموزشکده چمران گرگان رشته حسابداری مشخصات فایل گزارش: فرمت: وورد، Word تایپ شده( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحات: 13 صفحه کیفیت: بسیار عالی با ارائه این گزارش کارآموزی به استاد راهنمای خود قطعا نمره 20 را کسب خواهید کرد. ما این مورد را به شما ...

دریافت فایل
جزوه فوق العاده آئین دادرسی مدنی دکتر شمس

جزوه فوق العاده آئین دادرسی مدنی دکتر شمس

جزوه فوق العاده آئین دادرسی مدنی دکتر شمس کامل بصورت نموداری و تایپ شده جزوه بسیار کامل و به صورت نموداری می باشد کامل ترین جزوه موجود و خلاصه از دکتر شمس 21 صفحه PDF تایپ شده جزوه مناسب درس آیین دادرسی مدنی 1 و 2 و 3 می باشد بسیار مناسب برای دانشجویان آزاد و پیام نور و سراسری ...

دریافت فایل
دانلود کتاب اصول کاربردی در فناوری لاستیک

دانلود کتاب اصول کاربردی در فناوری لاستیک

دانلود کتاب اصول کاربردی در فناوری لاستیک آلبرتو نارانجو، موریشیو د گریف، نلسون کاستانو فرمت:pdfتعدادصفحات:164حجم:2.12 مگابات ...

دریافت فایل
دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب 329 تابلو اعلانات مسجدنما، هفته سوم  تیر 1399

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب 329 تابلو اعلانات مسجدنما، هفته سوم تیر 1399

دانلود فایل zwnj;های بسته آماده zwnj;چاپ و نصب ۳۲۹ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته سوم تیر ۱۳۹۹ همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟ همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته ...

دریافت فایل
فیلم و جزوه ی تصویری برای آموزش کاتای جی ته از سبک شوتوکان

فیلم و جزوه ی تصویری برای آموزش کاتای جی ته از سبک شوتوکان

فایل آموزش کاتای جی ته از سبک شوتوکان، شامل فیلم و یک جزوه با فرمت PDF شامل تصاویر واضح با اسامی کیهون ها (تکنیک ها) و استقرارها یا داچی های مربوطه می باشد. ...

دریافت فایل
شب بخیر عزیزم (مهرنوش بهبودی)

شب بخیر عزیزم (مهرنوش بهبودی)

(از مجموعۀ 2 جلدی) در یک کشور بسیار دور، پادشاه پیری زندگی می zwnj;کرد. یک روز او سه دخترش را صدا زد و به آن zwnj;ها گفت: من به زودی خواهم مرد. چون پسر ندارم، یکی از شما ملکۀ این کشور خواهد شد. اما پادشاه نمی zwnj;دانست کدام zwnj;یک از دخترهایش را انتخاب کند، laquo;ماری raquo; از همه بزرگ zwnj;تر و ...

دریافت فایل
اعضای گروه 5 نفره در مهمانی جاسوسان

اعضای گروه 5 نفره در مهمانی جاسوسان

اعضای گروه 5 نفره در مهمانی جاسوسان نویسنده: انید بلیتون مترجم: ناکتا رودگری ...

دریافت فایل
اسرار آشیانه عقاب

اسرار آشیانه عقاب

اسرار آشیانه عقاب انیلد بلیتون ترجمه آرزو رسولی ...

دریافت فایل
پروژه قالب لغزان (word)

پروژه قالب لغزان (word)

پروژه قالب لغزان (word) مهندسی ...

دریافت فایل
گزارش کارآموزی پالایشگاه گاز سرخون و قشم

گزارش کارآموزی پالایشگاه گاز سرخون و قشم

گزارش کارآموزی پالایشگاه گاز سرخون و قشم مشخصات فایل گزارش: فرمت: وورد، Word تایپ شده( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحات: 38 صفحه کیفیت: بسیار عالی با ارائه این گزارش کارآموزی به استاد راهنمای خود قطعا نمره 20 را کسب خواهید کرد. ما این مورد را به شما تضمین ...

دریافت فایل

دانلود پکیج طلایی آموزش خرید و فروش سهام در بورس

دانلود کاملترین پکیج آموزش بورس برای تازه واردان به بورس با سلام از آنجا که کار در بازار سرمایه و خرید و فروش سهام در بورس دارای پیچیدگیهای خاص خود میباشد و از طرفی افرادی میتوانند در این بازار موفقتر عمل